مشروح خبر

پیام رییس ومعاون توسعه وبرنامه ریزی به مناسبت نوروز1400

پیام رییس ومعاون توسعه وبرنامه ریزی به مناسبت نوروز1400
دکتر شهرام بیدهندی ومحمود کاظمی در پیامی مشترک فرا رسیدن سال 1400 راتبریک گفتند.متن پیام به این شرح است :
 
✔️یا مقلب القلوب و الابصار
 
می رسد بهار و سال جدیدی در پیش روست، سالی که شاید خداوند به پاداش یک سال صبوری وایثار شما مقدر کرده باشد که سال رخت بربستن بیماری کرونا و زدودن خستگی از وجود شما فرشتگان سلامت، نام گیرد.
 
سال ۹۹ هم با همه غمها و رنجها واضطراب هایش به پایان رسید و تنها صحنه های  زیبایش، شکوه ایثار و از خود گذشتگی شما همکاران و لحظه های ترخیص بیماران پس از شکست کرونا بود که با همت دستان معجزه گر شما اتفاق می افتاد .
 
روزهایی که بیش از ۴۰۰ تخت این مجتمع به بیماران کوید ۱۹ اختصاص پیدا کرد و شما با ایمان و سعه صدر نشان دادید که مجتمع بیمارستانی امام رضا( ع) ،قلب تپنده دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه و خانه امید تنهای رنجور و دردمندان سر در گریبان است.
 
از تک تک شما همکاران بزرگوار مجتمع بیمارستانی امام رضا (ع) که با وجود تمام سختی ها و کمبودهایی که سال گذشته متحمل شدید باز هم در سنگر خدمت ، دلاورانه نقش افرینی کردید صمیمانه سپاسگزاریم.
 
گرامی می داریم یاد و خاطره همکاران شهیدمان که جان خود را فدای سلامت مردم کردند و ازخداوند متعال میخواهیم آن عزیزان را درعرش عظیم، قرین لطف و مرحمت خویش قرار دهد .
 
از مردم عزیز هم خواهشمندیم برای کمک به خود وعزیزانشان و همدلی با کادر درمان ، از سفرهای نوروزی و دید و بازدیدهای عید پرهیز کنند وتوصیه های دلسوزان بهداشت ودرمان را جدی بگیرند .
 
درپایان، ضمن تبریک فرا رسیدن  “عید نوروز باستانی” و آغاز سال نو،امیدواریم سالی توام با سلامت، سعادت و شادکامی را در کنار خانواده محترم سپری نمایید

 

۸ فروردین ۱۴۰۰ ۰۹:۳۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید